SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Hizmet ve ürün kalitesinde sürdürülebilirlik...

  • Anasayfa
  • /
  • Sürdürülebilirlik
  • /
  • Betonkada Sürdürülebilirlik

Betonkada Sürdürülebilirlik

Betonka’nin öncelikli hedefi, kurumsal sorumluluklarla hareket ederek hizmet ve kalite performansini teknik ve idari kadrosu ile takip ederek mevcut sistemi sürdürülebilir bir yapida tutmaktir. Bu sürdürülebilirligin sayesinde sektörün öncelikli tercih edilen bir markasi haline gelebilmektir.

BetonKA A.S. hizmet verdigi sektörün önemli bir oyuncusu olarak, sürdürülebilirligin sirketin her asamasindaki birimlerine ve fonksiyonlarina entegre edilmesi yönünde çalisilmaktadir.

Sirketin degerleri dogrultusunda; geçmiste, bugün ve gelecekte meydana gelebilecek faaliyetlerden kaynaklanan veya kaynaklanabilecek sosyal ve çevresel etkilere yönelik sürekli iyilestirme çalismalari yapilmasina özen gösterilmektedir.

Insan olgusu, BetonKA A.S.’nin sürdürülebilirlik faaliyetlerinin temelinde yer almaktadir. Basarinin temelinde yine insanin yer almasi gerçegiyle hareketle, çalisanlar, kurumsal sürdürülebilirlik çalismalarinda birinci derecede öneme ve öncelige sahiptir.

Finansal hedeflerini, ekonomik, çevresel ve sosyal etki arasinda bir denge kurarak gelistirmekte ve sürdürülebilirlik bakis açisiyla çalisilmaktadir. Sirketin organizasyon yapisina, is bitiris süreçlerine ve ürün/hizmetlerine de bu anlayisi yansitmaktadir.

Tüm faaliyetlerini yürütürken ülke ekonomisine de dolayli yoldan sürekli katkida bulunulmakta, kurumun yani sira hem müsterilerine hem de çevreye kazanç olarak geri dönmektedir.